Послуги

ВенеціанкаІвано-Франківськ

Венеціанка - це тонкошарова декоративна штукатурка, що виготовляється з натуральної глини, мармурового пилу і гашеного вапна. Ідеально відтворює метод обробки «під мармур».

За своїм складом, натуральна венеціанська штукатурка – це антибактеріальний матеріал, який дає можливість стіні дихати і запобігає утворенню грибка. Має блискучий вигляд та тривалу зносостійкість.

 

Переваги венеціанської штукатурки:


Екологічність
Венеціанка - екологічно чистий та безпечний матеріал, який не містить токсичних речовин. Таку штукатурку можна використовувати як в дитячій кімнаті так і в медичних закладах.


Довговічність
При правильній технології нанесення венеціанської штукатурки, дане покриття може радувати вас мінімум 15-20 років зберігаючи при цьому всі свої корисні властивості.

 

Міцність
Венеціанська штукатурка витримує температурний режим від -50 до +800С і з часом стає дедалі міцнішою.

 

Простота у догляді
Практичність та легкість у догляді за венеціанкою робить її надзвичайно популярною серед декоративних штукатурок. Необхідно лиш воду, мило і ганчірку, щоб підтримувати блискучий вигляд штукатурки.

 

Паропроникність
В приміщеннях де стіни оброблені венеціанською штукатуркою легко дихається, оскільки дане покриття володіє хорошою паропроникністю.

 

Водонепроникність
Венеціанська штукатурка, захищена воском, легко може використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю, ванних кімнатах і в будь-яких інших приміщеннях, але не з постійним прямим попаданням води.

Венеціанська штукатурка може бути виконана в будь-якій кольоровій гаммі

З питань замовлення нанесення венеціанки в Івано-Франківську та області телефонуйте за номером: (067) 339-05-12